Články

Kategorie
 
 
 
 
 

Nástupní prahy dveří patří mezi části vozidla, kterou jsou ve vyšší míře vystaveny riziku poškození. Ať už je to od bot, nečistot, dříve či později se nějaký ten škrábanec či prohnutí v těchto částech objeví. Boční nášlapy jsou velmi účinná a dobře vypadající úprava, která vás starostí o tyto části auta spolehlivě zbaví.

 

     Pokud si chceš v autě zajistit dostatečný přísun čerstvého vzduchu, ofuky bočních oken jsou tím správným řešením. Sejdou se ti v každém ročním období a díky nim si užiješ výrazně pohodlnější jízdu.

 

       Zvolit si textilní autokoberce nebo gumové autokoberce? Jedno i druhé mě své výhody a nevýhody. Nyní se vám pokusíme popsat jejich rozdíly pro snadnější rozhodování, protože jak se říká sto lidí sto chutí a je velmi důležité si na základě potřeb každého z nás zvolit tu nejlepší možnost.

  

 

     Jednou z důležitých součásti automobilu je také zavazadlový prostor o který je třeba pečovat stejně jako o jiné části vozidla. Hlavně pokud tento zavazadlový prostor aktivně používáme na pracovně účely a přesun materiálu, který by mohl zašpinit čalounění nebo v kufru rozlít. Nicméně zašpinit se může iz běžných nákupů nebo špinavých věcí. Právě vany do kufru jsou skvělý praktický doplněk, který zajistí ochranu před těmito nástrahami a chrání váš automobil před zbytečným poškozením nebo znečištěním.

 

 

     Kryty na přední kapotu jsou stylovým a velmi účinným řešením. Výrobce dbá na výběr kvalitních a prověřených materiálů, který splňuje ty nejpřísnější standardy. Přesné tvarování zabezpečuje jednoduchou montáž, kompatibilitu a zejména maximální účinnost. Jelikož tento prvek je vždy určen pro konkrétní model, je zaručeno, že bude přesně kopírovat tvar kapoty Vašeho automobilu, stačí si jen správně vybrat.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze